Jump to content

Sign in to follow this  
Solokacska

Magyar kalózok, és játékosok!

Recommended Posts

Kedves magyar kalóztársaim. Ha esetleg a klánomon kívül játszik még magyar játékos a játékkal, akkor a segítségeteket szeretném kérni.  A legutóbbi pach óta nem tudok a játékba belépni: Json error hibakódot kapok. A klántársaimmal nem tudom a kapcsolatot felvenni. Minden létező megoldást kipróbáltam: játék-gépújatelepítés, fájlok ellenőrzése stb. de a kód azóta is fenn áll. Legutóbb letöltöttem egy 3 napos vpn programot, amivel fel tudtam csatlakozni a játékra, de lejárt. Valaki írta hogy a routerem frissítsem, lehet ipcím a probléma,de nem merem, mert sose csináltam ilyet. Ha esetleg tudtok valami részletes magyar leírás adni a folyamatról, akkor lehet rávenném magam, de nem találok a neten semmiféle magyar instrukciókat. A készítők vagy a moderátorok egyáltalán nem válaszolnak nekünk, pedig több száz ember van ebben a helyzetben. Klánunk a PVE szerón van: Milk pirates kisklán, egyik vezetőnk Umbri, én karinevem Soloka. Kérlek segítseek nekem, hogy tovább játszhassak a játékkal. A segítséget a játékban honorálom majd.

Honfitársaimon kívül persze mások segítségét is elfogadom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...